Na veškeré sběratelské předměty v kategoriích knihy a diáře, filmy a hudba, starožitnosti, filatelie, filokartie, tiskoviny, numizmatika, gaming – hry nebo předměty v kategorii domácnost a elektronika, si můžete na čísle 775 886 750 sjednat osobní prohlídku.

Tim Cockey - Vražda prvního stupně, Nůž v zádech, Červený pohřebák

Kód: 910
Neohodnoceno
35 Kč
Skladem (1 ks)

Tím Cockey

758 str. 

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
vrácení zboží, vrácení peněz
garance vrácení peněz
vrácení zboží do 30 dnů

Detailní popis produktu

V hlavní roli Hitchcock Sewell

Hitchcock Sewell je majitel pohřebního ústavu a jeho úkolem je lidi důstojně pohřbívat, ne pátrat, proč skončili na jeho pracovním stole. Kdyby ale nestrkal nos kam nemá, nebyl by to Hitch Sewell – a čtenáři by přišli o sérii nejpopulárnějších detektivek, jaká se za posledních pár let na americkém tr
hu objevila. Dík osvědčené kombinaci šťavnatého humoru, vykreslení postav, a svižnému spádu vyprávění vás příběhy Tima Cockeyho chytí a donutí se pořádně zakousnout.

VRAŽDA PRVNÍHO STUPNĚ
Nejvyhledávanější pohřebák města Baltimore se pustí do případu, v němž je zapletena jeho bývalá láska: mladá chůvička jejích dětí byla právě vylovena utonulá z řeky Severn poblíž Annapolisu. Policie se chystá případ uzavřít jako sebevraždu, což se Sewellovi nějak nezdá kvůli řadě podezřelých skutečností, které vycházejí postupně najevo. A snaží se zjistit okolnosti smrti mladičké dívky.

NŮŽ V ZÁDECH
Hitchcock Sewell je zapleten do vyšetřování vražd… Jeho takzvaný přítel, frontman hudební skupiny, ho přivolá na místo činu v naději, že Sewell jako pohřebák laskavě odstraní mrtvolu z kuchyně jeho milenky ještě před příchodem policie. Než ale stačí u těla nastoupit posmrtná ztuhlost, musí se Sewell věnovat vyšetřování dalšího podezřelého úmrtí, tentokrát v pečovatelském domě pro důchodce.

ČERVENÝ POHŘEBÁK
Když je tělo brutálně zavražděné servírky bez skrupulí odhozeno na práh pohřebního ústavu Sewell a synové, kde se truchlící pozůstalí shromáždili k poslednímu rozloučení s jiným mrtvým, má obstaravatel pohřbů Hitchcock Sewell jedinou otázku: Proč ke mně?